1 500 Kč more for a free shipping

Naši gladiátoři

Rozhovor s Tomášem Fialou

Rozhovor s Tomášem Fialou

Dalším bojovníkem Kolosea, kterého bychom ti rádi představili, je Tomáš Fiala alias Fidži97. Tomáš začal před 5 lety s boxem, pak ale uviděl pár videí ze zápasů v kleci a to rozhodlo – přesedlal na MMA a vydrželo mu to dodnes. Zajímá tě, co všechno se skrývá za modřinami a hodinami tréninku? Přečti si krátký rozhovor s Tomem na našem blogu.

Dozvědět se více
Rozhovor s Jakubem Hostinským

Rozhovor s Jakubem Hostinským

Dalším členem Koloseum týmu je Jakub Hostinský. Dostal se k nám přes tréninky kickboxu a boxu, dnes už u nás ale především cvičí. I když se momentálně na žádný zápas nechystá, neustále na sobě maká, aby byl v kondici, kdyby se naskytla příležitost jít do ringu. Má za sebou 2 vítězství na plzeňském Dni rváčů a spoustu dalších umístění na bědně. Zajímá tě jeho cesta? Přečti si o ní víc na našem blogu.

Dozvědět se více
Rozhovor s Honzou Kalašem

Rozhovor s Honzou Kalašem

Dámy a pánové, seznamte se s Honzou Kalašem. Honza je v našem týmu od úplného začátku, kdy před 10 lety vzniklo první Koloseum sportovní centrum. Věnuje se kickboxu, boxu a řecko-římskému zápasu. Je bojovník tělem i duší a náleží mu tedy právoplatné místo v aréně Kolosea. Přečti si víc o Honzovi v krátkém rozhovoru na našem blogu.

Dozvědět se více
Rozhovor s Vaškem Pejsarem

Rozhovor s Vaškem Pejsarem

Zajímá tě, jak se Vašek dostal k profesionálnímu boxu a co ho na jeho cestě motivuje? To a mnoho dalšího se dozvíš v našem rozhovoru!

Dozvědět se více