1 500 Kč more for a free shipping

Rozhovor s Tomášem Fialou

Rozhovor s Tomášem Fialou

JAK SES DOSTAL JE KOLOSEU?

Asi před pěti nebo šesti lety jsem začal chodit na box k Robertu Krosčenovi, protože se mi vždycky líbily bojové sporty. O něco později jsem pak viděl na YouTube nějaké videa ze zápasů v kleci a říkal jsem si, že bych to chtěl jednou zkusit. Tak jsem makal a dnes jsem v té kleci už taky.

CO TĚ MOTIVUJE?

Motivují mě hlavně zápasy. Nemělo by to pro mě moc smysl, kdybych jen trénoval a neměl žádné zápasy. Nemám ani nějaký vzor, jen pár oblíbených zápasníků, takže se motivuji sám tím, že můžu být stále lepší a vyhrávat další zápasy

JAK TRÁVÍŠ SVŮJ VOLNÝ ČAS?

Nejradši jen tak odpočívám, protože regenerace je fakt důležitá. Nebaví mě ale jen tak se válet, rád chodím na procházky se psem a nebo taky do sauny.

STANE SE TI NĚKDY, ŽE SE TI NECHCE NA TRÉNINK A PROSTĚ HO VYNECHÁŠ?

Samozřejmě, že se mi někdy nechce, ale stejně vždycky jdu, protože nechci poslouchat trenéra, kde jsem se flákal. Ale když jsem hodně vyřízený, tak mu prostě zavolám, že nepřijdu. Podle mě jsou totiž regenerace a odpočinek stejně důležité jako samotný trénink.

CO TY A JÍDLO? MÍVÁŠ NĚJAKÉ ŠÍLENÉ CHEATDAYS?

Stravuju se víceméně jako všichni ostatní sportovci, ale nějak moc to neřeším, jen před zápasem, když si musím hlídat váhu kvůli váhové kategorii. Jinak se to všechno pořád točí kolem rýže, těstovin a hlavně masa. Občas si dám něco sladkého po jídle, ale mám velký výdej energie, tak to ničemu neškodí. A navíc když si nic neodpírám, nemusím potom mít žádné cheatdays.

A CO DOPLŇKY STRAVY?

Ty používám samozřejmě taky. Nic neobvyklého, prostě klasika tak, aby to vše fungovalo, jak má. A značka jak jinak než Koloseum Nutrition.

MÁŠ NĚJAKÝ VZKAZ PRO ZAČÁTEČNÍKY?

Určitě bych jim poradil, ať se chytnout těch nejlepších a makají s nimi.