1 500 Kč more for a free shipping

Rozhovor s Vaškem Pejsarem

Rozhovor s Vaškem Pejsarem

Dnes bychom ti rádi představili Vaška Pejsara, profesionálního boxera, který patří mezi základní články našeho týmu.

JAK SES DOSTAL KE SPORTU A K NÁM DO KOLOSEA?

Do Kolosea jsem se dostal kdysi přes kamaráda, který tu trénoval, tak mě přivedl s sebou. Celé tohle cvičení a tréninky dělám hlavně proto, že mě to baví, jinak by to nemělo smysl. Nejvíc mě ale motivují zápasy a to, že můžu postupovat stále výš k lepším zápasům a těžším soupeřům.
V minulosti jsem se věnoval kickboxu a K1, ale teď už je to čistě profesionální box, ten se mi líbil už od malička. Vždycky byly mými vzory hlavně Mike Tyson a Joe Frazier, ale dneska už je to třeba i nějaký mladý kluk, kterého potkávám na tréninku a vidím ten jeho elán a nadšení nebo je třeba lepší než já v nějaké technice, tak se můžu snažit to udělat podobně jako on.

A CO TVOJE STRAVA?

Boxuju v supertěžké kategorii, takže moje strava je fakt vydatná, abych udržel tělesnou váhu a měl dost energie na náročné tréninky. Většinou se to točí okolo masa, rýže, brambor, ovoce, vloček. A jinak samozřejmě doplňky stravy jako třeba sacharidové nápoje, proteinové nápoje, BCAA, instantní aminokyseliny a glutamin. Ty používám jedině od Koloseum Nutrition, protože vyžaduji jen tu nejvyšší kvalitu. 

JAK SE MOTIVUJEŠ A ODPOČÍVÁŠ?

Nejvíc mě motivuje to, že když si představím ošizený trénink a to, jak soupeř tvrdě makal, nedovolí mi to dát do tréninku míň než 100 %, protože já jsem přece ten lepší. Samozřejmě mám ale i rád chvilky kdy jen tak relaxuji s rodinou a odpočívám abych měl sílu na další tréninky.

NĚJAKÉ DOPORUČENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY NA ZÁVĚR?

Vytrvejte a nebojte si dát pořádně do těla a zatnout zuby, samo se to totiž neudělá!