Ještě 1 500 Kč a dopravu máš ZDARMA

Partnerské programyaneb vydělávej s námi!

Partnerské programy nabízí skvělou příležitost pro spolupráci s naší značkou Koloseum Nutrition. Sázíme na léta zkušeností, která nás naučila poznat kvalitu. Podílej se na našem úspěchu a vydělávej spolu s námi!

Jak to funguje?

Vše je založeno na principu provizní odměny, která férově odměňuje vzájemnou spolupráci. Členové programu, tedy naši parťáci, doporučují naše produkty svým fanouškům nebo zákazníkům, a my jim za to vyplácíme jasně danou provizi. Takže vydělávají, aniž by si museli nějak výrazně máknout. Pokud chceš i ty takto jednoduše vydělávat prakticky odkudkoliv, vyber si tu správnou formu partnerského programu a pojď do toho s námi!

 

Slevové kódy pro fanoušky

Jsi aktivní sportovec nebo propagátor zdravého životního stylu a sportu? Jsou kolem tebe fanoušci, které inspiruješ a kteří tě následují? Pak je tenhle partnerský program šitý přesně pro tebe! Zaregistruj se, mluv o našich produktech, a začni vydělávat.

Jak na to?

Jednoduše se zaregistruj přes registrační formulář a vyber partnerský program „Slevové kódy pro fanoušky“. Po registraci ti doručíme e-mail s bližšími informacemi. Po schválení tvé registrace ti přidělíme kód slevového kódu, přes který budou mít tví fanoušci slevu a tobě budou naskakovat provize.

 

Affiliate program

Máš web, spravuješ stránku na Facebooku nebo vlastníš e-mailovou databázi? Chceš, aby ti tyhle aktivity taky přinášely nějaký výdělek? Právě tenhle program ti v tom pomůže. Registruj se do něj, a užívej si peníze, které ti tvůj web může přinést.

Jak na to?

Zaregistruj se přes registrační formulář a vyber partnerský program „Affiliate program“. Po registraci ti doručíme e-mail s bližšími informacemi. Po schválení tvé registrace tě budeme kontaktovat ohledně bannerů, textových linků a XML feedů. Přes své přihlašovací údaje pak budeš moct jednoduše kontrolovat své provize (výplaty a statistiky).

 

Velkoodběratelé

Máš vlastní fitness centrum, nějaké sportoviště nebo provozuješ e-shop? Chceš obohatit své produktové portfolio o fakt zajímavé doplňky? Pak se staň našim velkoodběratelem a získej výhodnější ceny našich produktů.

Jak na to?

V registračním formuláři vyber partnerský program „Velkoodběratelé“. Po registraci ti doručíme e-mail s bližšími informacemi. Po schválení tvé registrace ti zašleme velkoobchodní ceník a rovnou se na to vrhneme.

Pouze přírodní barviva

Vysoká účinnost a kvalita

Vyrobeno v Česku

Prvotřídní suroviny