Ještě 1 500 Kč a dopravu máš ZDARMA

O nás

Značka KOLOSEUM NUTRITION nevznikla ze vzduchu.Za našimi produkty se schovávají léta úsilí a dřiny.

Od vášně ke sportu...

Od malička jsme trávili veškerý volný čas v posilovně – vše jsme poznávali a pracovali na sobě. Když se pak naskytla možnost založit si posilovnu vlastní, neváhali jsme ani chvíli. Teď byste možná čekali dojemné věty o tom, jak naše začátky byly těžké. Jak jsme se museli probojovat složitým startem. Ale nebudeme lhát.

Ještě než jsme fitness centrum Alice otevřeli, už si u nás lidi objednávali permanentky. Nastavili jsme totiž dost vysokou laťku. Moderní stroje, bezva prostory a slušná kapacita – nic takového v Plzni nebylo. Příslib kvality jsme dodrželi a od prvního dne jsme měli stále plno.

...skrze bránu kolosea...

Po nějaké době jsme převzali také v té době chátrající sportovní centrum Koloseum. Stáli jsme před rozhodnutím, jestli si tento původní název ponechat, nebo začít budovat zcela novou značku. Při všem tom přemýšlení jsme zjistili, že název Koloseum k nám tak nějak přirostl. Našli jsme se v tom, co představuje. Odhodlání, síla, naprosté vypětí a touha po slávě. Chtěli jsme, aby naše nové sportovní centrum bylo trochu jako ono slavné Koloseum – multi-sportovní aréna, ve které můžou všichni překonávat sami sebe a přijímat nové výzvy.

Původní areál jsme změnili k nepoznání. Z rozpadajícího sportoviště se stalo moderní centrum, ve kterém si každý najde to svoje. Tady jsme překonali sami sebe a začalo nás to bavit. Chtěli jsme pokračovat dál a nezastavovat se. Ale kam?

...k novému produktu na trhu

Dlouho jsme toužili po doplňcích stravy, které nám stoprocentně sednou. Unavovalo nás sáhodlouhé hledání menšího zla. A tak jsme se do toho pustili na vlastní pěst. Vyrábět sami pro sebe a kamarády je ale dost nákladné a taky trochu sobecké, a tak jsme se po krátké době rozhodli nabízet přípravky Koloseum nutrition všem bez rozdílu. Kulturistům, kteří v tom šlapou 15 let jako my, ale i rekreačním sportovcům a nadějným začátečníkům. Jdeme se svou kůží na trh a jednoduše si věříme.

Věříme si, protože sázíme na léta zkušeností, která nás naučila poznat kvalitu. Nejde pouze o to, jak člověk po cvičení vypadá navenek. Víme, že je důležité také to, co se děje uvnitř. Opotřebování organizmu není sranda. Šetrné doplňky s probiotiky a navíc bez lepku, které fungují – to je naše motto.

Jsme tvojí vstupenkou do Kolosea. Přijmi výzvu!

Pouze přírodní barviva

Vysoká účinnost a kvalita

Vyrobeno v Česku

Prvotřídní suroviny