Ještě 1 500 Kč a dopravu máš ZDARMA

Rozhovor s Vaškem Pejsarem

Rozhovor s Vaškem Pejsarem

Dnes bychom ti rádi představili Vaška Pejsara. Profesionálního boxera, který patří mezi základní články našeho týmu. Poznej ho v našem krátkém rozhovoru.

JAK SES DOSTAL KE SPORTU A K NÁM DO KOLOSEA?

Do Kolosea jsem zavítal s kamarádem, který tu trénoval, a jednou mě přivedl s sebou. A sportuju hlavně proto, že mě to baví, jinak by to nemělo smysl. Nejvíc mě ale motivují zápasy a to, že můžu postupovat stále výš k lepším zápasům a těžším soupeřům.

V minulosti jsem se věnoval kickboxu a K1, ale teď už je to čistě profesionální box. Ten se mi líbil už od malička. Dříve byly mými vzory hlavně Mike Tyson a Joe Frazier, ale dneska už je to třeba i nějaký mladý kluk, kterého potkávám na tréninku. Když vidím elán a nadšení, nebo třeba i to, že je někdo lepší než já v nějaké technice, tak mě to nakopne se více snažit.

A CO TVOJE STRAVA?

Boxuju v supertěžké kategorii a potřebuju udržet tělesnou váhu a mít dostatek energie na náročné tréninky. Proto moje strava musí být fakt vydatná. Takže se to většinou točí okolo masa, rýže, brambor, ovoce, vloček. A jinak samozřejmě dávám taky doplňky stravy jako třeba sacharidové nápoje, proteinové nápoje, BCAA, instantní aminokyseliny a glutamin. Ty používám jedině od Koloseum Nutrition, protože vyžaduji jen tu nejvyšší kvalitu.

JAK SE MOTIVUJEŠ A ODPOČÍVÁŠ?

Nejvíc mě motivuje představa ošizeného tréninku, který bych hned pocítil při zápase, protože můj soupeř na trénincích tvrdě makal. Tahle myšlenka mi nedovolí dát do tréninku míň než 100 %, protože já jsem přece ten lepší. Samozřejmě mám ale i rád chvilky, kdy jen tak relaxuji s rodinou a odpočívám, abych nabral sílu na další tréninky.

NĚJAKÉ DOPORUČENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY NA ZÁVĚR?

Vytrvejte a nebojte si dát pořádně do těla a zatnout zuby, samo se to totiž neudělá!