Ještě 1 500 Kč a dopravu máš ZDARMA

PRAŽSKÁ PREMIÉRA! INOV-8 GLADIATOR RACE NAVŠTÍVÍ PŘÍRODNÍ PARK ČIHADLA

PRAŽSKÁ PREMIÉRA! INOV-8 GLADIATOR RACE NAVŠTÍVÍ PŘÍRODNÍ PARK ČIHADLA

Zatímco před necelými sto lety se v Praze v posledních říjnových dnech bojovalo o vznik samostatné Československé republiky, letos se bude bojovat o gladiátorské trofeje v překážkových závodech Inov-8 GLADIATOR RACE. Ve dnech 27. - 29. 10. 2017 se ve zcela nové lokalitě pražského přírodního parku Čihadla sejde více než tisíc závodníků, aby otestovali své schopnosti při běhu a překonávání překážek přírodních i umělých. Bojovat se bude v současnosti velice populárním extrémním překážkovém běhu.

V pátek večer závodní víkend začne nočním závodem na vzdálenost 3+ km, s více než 10 překážkami, účastníci budou mít jedinou letošní možnost, užít si unikátní atmosféru nočního závodu. V sobotu naváže hlavní denní závod na 7+ km a s více než 25 překážkami, v neděli bude opět denní závod na stejné trati. Pro nejmenší pak v neděli proběhne i dětský závod na 1 km s více než 7 překážkami. Pro účastníky hlavního závodu budou připravené i masáže, kde se jako jeden masérů představí olympijský medailista a student Palestry Jiří Prskavec.

Pořadatelé populárního seriálu závodů GLADIATOR RACE z týmu Sportvisio pro závod v Praze spojí své síly s VŠTVS PALESTRA a jejími studenty a s městskou částí Praha 14. Vedle sportovního zápolení je i cílem představit lokalitu Přírodního parku Čihadla jako místa k trávení volnočasových aktivit především sportovního charakteru nejen obyvatelům Prahy, ale i celé komunitě Gladiator Race.

Během celého závodního víkendu bude v centru závodu Na Plechárně probíhat doprovodný program, jehož součástí bude například netradiční workshop street artu a další sportovní workshopy, kde bude možnost si vše vyzkoušet pod vedením zkušených sportovců. V sobotu se můžou návštěvníci těšit na podvečerní koncert. Po celou dobu bude probíhat dětský program, kde si děti vyzkouší netradiční sportovní aktivity jako je bungeerunning nebo indoboard a zasoutěží si o malé ceny.

Těšit se můžete i na autogramiádu nejlepšího českého veslaře, Ondřeje Synka. Ondra bude i hlavním aktérem sportovního klání „SYNEK challenge“, které při závodě představíme.

 

K dispozici bude občerstvení, představena bude nejnovější kolekce sportovního oblečení Gladiator race a obuvi Inov-8 a dalšího sportovního oblečení.

Registrovat se můžete v kategorii jednotlivců, smíšených dvojic, a nově i čtyř členných týmů. Více na www.gladiatorrace.cz