Ještě 1 500 Kč a dopravu máš ZDARMA

Pevnostní město Josefov přivítá již potřetí závod GLADIATOR RACE

Pevnostní město Josefov přivítá již potřetí závod GLADIATOR RACE

První víkend v září se stává již tradičním termínem pro konání extrémního překážkového závodu Inov-8 GLADIATOR RACE ve východočeském pevnostním městě Josefov. Tato velmi populární série běhů v náročném terénu s umělými i přírodními překážkami má v letošním roce šest originálních lokalit.

Josefovský závod je v pořadí čtvrtý a lze očekávat opět nabitý program. V pátek 1. září odstartují odvážlivci do nočního závodu, který bude pravděpodobně největším nočním překážkovým závodem v Evropě. Pro více než 500 závodníků jsou hlavním lákadlem podzemní chodby a katakomby, kterými je město doslova prošpikováno.

Sobotní program (2.9.2017) otevře v 9:30 dětský závod, který přiláká na start až 400 nedočkavých dětí všech kategorií. KIDS GLADIATOR RACE je zmenšeninou dospělého závodu a trať na 1 km z části kopíruje i hlavní závod. Ten startuje v 10:30 a během celého dne se na náročnou osmikilometrovou trať vydá více než 1500 závodníků všech úrovní.

GLADIATOR RACE je totiž závodem, který si užijí jak ambiciózní sportovci, tak i široká veřejnost. Překážky typu přeskakování ohně, šplh na laně, plazení, hod oštěpem, nošení břemen, brodění bahnem či prudké výběhy a sběhy jsou doplněny o unikátní josefovské místa, jako jsou špitální chodby, tajemná městská zákoutí a podzemí.

Závod je vypsán pro jednotlivce, smíšené dvojice i čtyřčlenné týmy. Vrcholem doprovodného programu bude večerní koncert kapel Sunday Jam, Fast Food Orchestra a Queens of Everything.

Kompletní informace o akci naleznete na www.gladiatorrace.cz