Ještě 1 500 Kč a dopravu máš ZDARMA

4 fáze tvého plánu, jak zformovat postavu

4 fáze tvého plánu, jak zformovat postavu

Prvních 14 dnů: Boj začíná

Zvykáš na pravidelnou tréninkovou námahu a poměrně výrazný zásah do životního stylu. Velmi citlivě vnímáš podněty z okolí, motivuješ se, učíš se základním technikám cvičení. Osvojuješ si nezbytné informace o dýchání, držení těla, o svalových skupinách a způsobech jejich procvičování. Prostě je to nářez, který se ti ale brzy vyplatí.

Gladiátorský tip: Jako úplný začátečník si vezmi instruktora, abyste cvičili bezpečně a efektivně. Pokud začínáte spalovat, na pomoc přiberte karnitin. Úbytek tuku podpoří VENUS BURNER nebo tekutý spalovač Carni SPQR.

14 dní až 2 měsíce: Už se to rýsuje

Ve fitku tě už považují za staré známé, taky se tu už necítíš jako slon v porcelánu. Naopak, začínáš se těšit na cvičení, po kterém tě nebolí celé tělo jako po prvních trénincích. V zatěžovaných svalech naopak cítíš příjemné napětí, které ti potvrzuje správný a efektivní trénink. Na konci tohoto období už obvykle můžeš beze strachu pohlédnout do zrcadla a posoudit účinek dvouměsíčního cvičení.

Gladiátorský tip: Sleduj v zrcadle držení těla, tloušťku vrstvy podkožního tuku a vzhled největších svalových skupin. Využij svůj progres pro další motivaci - tělo vyfoť nebo změř.

2 měsíce až 1 rok: Čas na živosprávu

Wow, tvoje tělo vypadá čím dál lépe. Znáš totiž moc dobře principy cvičení a pokračuješ pořád dál! Občas se sice cítíš demotivovaně, ale vždy se ke cvičení vrátíš - a to rozhoduje!

Kromě fyzické změny je na čase, aby ses zaměřil i na svůj životní styl a životosprávu. Po roce bys už měl znát dobře sám sebe a rozumět signálům, které tělo vysílá.

Gladiátorský tip: Nabíráš svalovou hmotu? Budovat ti ji pomůže Pre-Workout Gladiator nebo nadupaný Crea-Titus.

Déle než 1 rok: Fitness matador

Dosáhl jsi svého cíle a fitness už pevně zakotvilo ve tvém životním stylu. Patří k tobě neodmyslitelně fitness image a tvoje okolí to chtě nechtě musí přijmout.

Nikdy však nebudeš u konce svého snažení! Filosofie fitness totiž znamená klást si před sebe stále nové a nové odvážnější cíle a hledat cesty k jejich naplnění. Pojď do toho!